همکاری با گروه بدوفو

همکاری با گروه بدوفو

حوزه فعالیت فروشگاه اینترنتی بدوفو، فروش آنلاین محصولات ارایه شده در سایت می باشد.

گروه بدوفو در نظر دارد به زودی با توسعه فروش اینترنتی خود، مغازه های مولتی برند بدوفو را در سراسر ایران افتتاح نماید. از همین رو کلیه گروه ها و شرکت های معتبر و فعال در زمینه فروش محصولات اسپرت، می توانند ضمن مکاتبه با بخش بازرگانی بدوفو، از شرایط اعطای نمایندگی و شرایط افتتاح مغازه های مولتی برند بدوفو در تهران و شهرستان ها با خبر شوند. شایان ذکر است کلیه امور مربوط به دکوراسیون مغازه های مولتی برند، مطابق با استانداردهای بین المللی و توسط دفتر مرکزی بدوفو در اروپا، طراحی و اجرا خواهد شد. همچنین کلیه مغازه های افتتاح شده تنها مجاز به فروش محصولات اورجینال ارایه شده از طرف بدوفو می باشند و به غیر از محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی بدوفو، هیچ محصول دیگری اجازه فروش نخواهد داشت.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر فقط در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۶، با شماره تلفن

021-88357101

و یا ایمیل

shop@bodofo.com

تماس حاصل نمایید.

 

سفارش گذاری عمده از طریق بدوفو

فروشگاه اینترنتی بدوفو بر طبق قرارداد منعقد شده با نمایندگی رسمی برندهای بین المللی، تنها مجاز به خرده فروشی و فروش به مشتری نهایی از طریق وب سایت بدوفو می باشد.

آن دسته از فروشگاه های فیزیکی معتبر و یا باشگاه ها و مجموعه های ورزشی معتبر در تهران و شهرستان ها که تمایل به سفارش گذاری به صورت عمده از برندهای موجود در وب سایت را دارند، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند فقط در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۶، با شماره تلفن

021-88356909

و یا ایمیل

info@bodofo.com

تماس حاصل نمایند.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.