x
2004 835 (0920)
سفارش تلفنی
2004 35 88 (021)
ارتباط با مشتری
هفت روز هفته
تماس با بدوفو
درباره ما
 
 • بدوفو

  "بدوفو یعنی چه؟" این سوالی است که ذهن بسیاری از مخاطبین ما را مشغول می کند. بدوفو در اصل یک عبارت اختصاری است که به شعار اصلی سایت، یعنی فرصت ها و تخفیف های ویژه فروش محصولات، اشاره دارد. در بدوفو محصولات با بهترین قیمت و کیفیت عرضه می شود.

  تاریخچه بدوفو:

  بنیانگذاران بدوفو، با سابقه بیش از 20 سال حضور پررنگ در صنعت نساجی ایران و ترکیه، با تمرکز بر ایجاد اشتغال و همچنین فراهم آوردن بستری امن و سالم جهت ارایه محصولات برندهای معتبر بین المللی و البته محصولات تولید داخل، بدوفو را با هدف ارایه گسترده ترین وب سایت فروش آنلاین در عرصه پوشاک، مد و زیبایی و پوشاک اسپرت، در ایران بنیاد نهادند.

  به زبان خودمانی:

  بدوفو قصد داره با ارایه برندهای با اصالت و کالاهای مرغوب و مورد پسند سلیقه ایرانی و البته پوشاک پیشرو در صنعت مد شاهد تحول گسترده ای در جامعه ایرانی در این صنعت باشه و البته در این راستا با در نظر گرفتن عموم جامعه تمام تلاش بدوفو جهت ارایه محصولات با قیمت های مناسب به مشتری های عزیز خود خواهد بود.

  بدوفو ارایه کالاها رو از مجموعه پوشاک و مد و همچنین پوشاک و محصولات اسپرت شروع کرده و قصد داره با شناخت هرچه بیشتر نیاز بازار کالاهای مرتبط را در مجموعه های گسترده تری برای مخاطبین ارایه کنه.

  ارایه پوشاک بانوان، آقایان و کودکان با انتخاب برندهای خوش نام و با اصالت و البته با قیمت های بی نظیر در فروشگاه آنلاین بدوفو، ما را در این حوزه متمایز ساخته است.

  مهمترین هدف بدوفو ارایه برندهای اصل با قیمت های درست و تحویل به موقع جهت تامین رضایت مشتریان عزیز می باشد.

   

با ارسال ایمیل خود از محصولات جدید و تخفیف های ویژه ما باخبر شوید


T-Soft® طراح این سایت می باشد